مرکز مشاوره دانشجویی

English   |     |     |  
 انتخاب وب سایت:

      m
 
 قابل توجه دانشجویان ورودی 1395

(مقطع کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکترا )
 
ضمن  عرض تبریک وموفقیت  شما در کنکور سراسرس 1395 و خیر مقدم به شما ، مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه را خدمت شما عزیران معرفی می نمایم : 
یکی از واحدهای معاونت دانشجویی دانشگاه مرکز مشاوره می باشد. این مرکز با هدف «ارتقاء سلامت روان و پیشگیری از آسیب های روانی اجتماعی» در حوزه دانشجویی مشغول به فعالیت می باشد. دانشجویان عزیز چنانچه در زمینه های روحی، روانی، خانوادگی، تحصیلی، ازدواج، مددکاری و...نیازمندخدمات مشاوره وراهنمایی می باشند، می توانند به این مرکز مراجعه و از خدمات آن استفاده نمایند.

ضمناً، دانشجویان عزیز می توانند با عضویت در کانال تلگرام این مرکز با عنوان «کانال مشاوره و سلامت» از برنامه های آموزشی مرکز مشاوره اطلاع حاصل کرده و همچنین از پیام های آموزشی این کانال بهره مند شوند.

جهت عضویت در کانال مشاوره و سلامت بر روی لینک زیر کلیک کنید :

کلیک کنید

telegram.me/CounselingHealth


   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتــــــــــــــــــــــــــــــــــ

شماره تلفن های مرکز مشاوره

 1- رئیس مرکز مشاوره                55912090

2- مسئول پذیرش                       55912091

   3- کارشناسان مرکز مشاوره      94-55912093

  توصیه مهم :

ضمناً کلیه دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکترا لازم است درتاریخی که جهت انجام کارنامه سلامت در فرآیند ثبت نام اینترنتی انتخاب می کنند به مرکز مشاوره دانشجویی و درمانگاه دانشگاه مراجعه نمایند.

 
      کانال تلگرام
 

کانال مشاوره و سلامت کانال رسمی مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه کاشان

لینک عضویت :   telegram.me/CounselingHealth

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت